O nas

Specjalizujemy się w rozwiązaniach dla biznesu oraz sektora publicznego. Posiadamy gotowe produkty oraz wdrażamy rozwiązania dopasowane do potrzeb naszych Klientów.
Łączymy wiedzę biznesową z umiejętnością tworzenia oprogramowania.

Zobacz dlaczego takie połączenie jest ważne.

Konsulting

Doradzamy i pomagamy zaplanować cyfrową transformację.

Tworzenie oprogramowania jest jak budowa domu. O ile każda budowa domu jest na podstawie projektu, o tyle z wdrażaniem oprogramowania bywa różnie. A brak projektu to przepis na katastrofę.

Oferujemy naszym klientom szereg usług mających na celu prawidłowe zdefiniowanie wymagań, przygotowanie zespołu projektowego oraz opisanie zmian procesowych związanych z wprowadzeniem nowego oprogramowania. 

Tworzenie oprogramowania

Szybkie efekty dzięki doświadczeniu i stosowaniu zwinnych metod programowania.

Tworząc oprogramowanie stosujemy tzw. zwinne metody programowania (Agile, Scrum). Polegają one na iteracyjnym, przyrostowym podejściu do organizacji projektu i wytwarzania wartości.

Czy to ważne? Tak. Dzięki takiemu podejściu:

  • Potencjalne błędy w założeniach zostaną dostrzeżone tak szybko jak to możliwe
  • Istnieje możliwość lepszego definiowania kolejnych faz projektów na bazie doświadczeń z poprzednich
  • Zmiany wykonywane w trakcie trwania projektu są tańsze niż miałyby być wykonane po jego zakończeniu

Zobacz pełen zakres naszych usług

Analiza i mapowanie procesów w oparciu o BPMN

Szczegóły

Świadczymy usługi doradcze z zakresu modelowania procesów biznesowych zgodnie z notacją BPMN 2.0. Organizujemy warsztaty na których pomagamy naszym Klientom przebudować procesy celem ich dalszego zaimplementowania w systemach IT.

Projektowanie architektury korporacyjnej zgodnie z  TOGAF

Szczegóły

Pomagamy naszym Klientom zaplanować cyfrową transformację organizacji. Pracujemy zgodnie z frameworkiem TOGAF.

TOGAF – szkielet dla architektury korporacyjnej, który zapewnia kompleksowe podejście do projektowania, planowania, implementacji oraz zarządzania informacyjną architekturą organizacji. 

Tworzenie prototypów aplikacji, UX/UI

Szczegóły

Przygotowujemy makiety aplikacji, które pozwalają naszym Klientom zweryfikować swoje wizje i założenia. Im więcej pracy włożone na etapie planowania, tym mniej niespodzianek na etapie tworzenia oprogramowania. Takie podejście pozwala na identyfikowanie zmian i błędów jeszcze przed rozpoczęciem tworzenia aplikacji oraz ogranicza ryzyko wzrostu kosztów projektu.

Development
oprogramowania

Szczegóły

Tworzymy oprogramowanie pod konkretne wymagania naszych klientów. Pracujemy w technologiach C#, .NET Core, Vue.js. Wdrażamy oprogramowanie onsite oraz na platformach chmurowych, w tym Microsoft Azure.

Integracje
systemów

Szczegóły

Dzięki integracjom oraz automatyzacji przepływów informacji pomiędzy systemami osiągniesz jeszcze więcej korzyści. W swoich projektach integrujemy obecne systemy naszych Klientów tworząc takie rozwiązania jak np. widok klienta 360°. Dostarcza on zbiorczej informacji o kliencie, która pochodzi z różnych systemów źródłowych.

Utrzymanie
i rozwój aplikacji

Szczegóły

Świadczymy wsparcie oraz opiekę autorską dla oprogramowania. Dopasowujemy SLA do potrzeb naszych Klientów.

Partnerstwa

Pracujemy z najlepszymi i dla najlepszych.

  • Jesteśmy srebrnym partnerem Microsoft
  • Jesteśmy partnerem programistycznym dla T-Systems (grupa T-Mobile)

Modele wdrożenia

Oferujemy modele wdrożenia onsite (w serwerowni Klienta) lub w chmurze.

Subskrybcja i licencja

Większość naszego oprogramowania udostępniamy w modelu licencyjnym lub  w ramach subskrybcji. Dzięki temu, nasi Klienci mogą dopasować formę zakupu oprogramowania do posiadanego budżetu.

Oferujemy naszym Klientom zakup kompletnych systemów składających się z oprogramowania, sprzętu (drukarki, skanery), wdrożenia i szkoleń wraz z finansowaniem jak w modelu SaaS (Software as a Service) – czyli stałych opłat miesięcznych.

o sposobach wdrożeń i modelach licencyjnych

Nasi Klienci o nas

Wspólnie z Rida Software zaprojektowaliśmy i zbudowaliśmy architekturę wielowymiarowej informacji zarządczej pozwalającą na prezentowanie i analizowanie skorelowanych danych pochodzących z różnych systemów naszej Firmy.
W efekcie końcowym mamy możliwość efektywniejszego zarządzania naszym biznesem.

Andrzej Kusz
Wiceprezes Zarządu — Grupa Wróbel

Rida Software wykonała dla Mercedes-Benz Warszawa aplikację raportową, w której skład wchodzą raporty zarządcze dotyczące serwisu samochodowego i danych finansowych związanych z działalnością spółki.  Dzięki aplikacji zyskaliśmy możliwość łatwego monitorowania realizacji planów sprzedażowych,  międzyokresowego porównywania wyników oraz śledzenia trendów. Stworzony system automatycznie generuje raporty i udostępnia je właściwym pracownikom zgodnie ze strukturą spółki.

Krzysztof Bereda
Członek Zarządu — Mercedes-Benz Warszawa Sp. z o.o.

Rida Software to doskonały partner w zakresie projektowania i tworzenia aplikacji. Pracownicy Rida, podczas tworzenia aplikacji potrafią "wczuć się w biznes" i odpowiedzieć na jego potrzeby. Jest to szczególnie istotny wkład w sukces projektu.

Grzegorz Abramek

Prezes Zarządu - InfoSM

Platforma Pracownika to kompleksowy i elastyczny produkt, doskonale dostosowany do naszej wielooddziałowej struktury organizacyjnej. Wszystko, co ważne z punku widzenia organizacji, a dotyczące ludzi, jest w jednym miejscu. Doceniam również bardzo dobry kontakt z Rida Software, która jest otwarta na moje uwagi i sugestie, dzięki czemu program jest po prostu praktyczny.

Małgorzata Romańczyk

Specjalista ds. HR – Grupa Wróbel

Rida Software świadczyła dla Efekt Technologies Sp. z o.o. usługi doradcze polegające na analizie wymagań i rekomendacji sposobu integracji systemu Call Center z systemem CRM. Współpraca z Rida Software  miała bardzo pozytywny wpływ  na sukces projektu znacząco przyspieszają wdrożenie odpowiednich rozwiązań.

Stefan Dunin-Wąsowicz

Prezes Zarządu – Efekt Technologies

Rida Software świadczyła dla Mediguard Technologies Sp. z o.o. usługi doradcze obejmujące przygotowanie i prowadzenie prezentacji produktowych oraz rozmowy handlowe z potencjalnymi klientami Mediguard Technologies.  Polecam Rida Software Sp. z o.o. jako solidnego i profesjonalnego partnera w zakresie doradztwa biznesowego.

Tomasz Kościelny

Prezes Zarządu - Mediguard Technologies Sp. z o.o.

Jako Dział Marketingu, Intranet wykorzystujemy głównie w celu zamieszczania aktualności oraz bazy zdjęć i materiałów video. CMS jest bardzo czytelny, łatwy w obsłudze i intuicyjny. Prace wdrożeniowe zostały poprzedzone wnikliwym badaniem naszych potrzeb, które w miarę wprowadzania projektu ewoluowały i były na bieżąco uwzględniane.

Tomasz Ostaszewski

Kierownik Działu Marketingu - Grupa Wróbel Sp. z o.o.

Zaufali nam

Adres

Rida Software Sp. z o.o.
Olsztyn (10-089)
ul.Gałczyńskiego 62/1

Telefon

+48 22 100 47 88

Email

biuro(at)cloudrida.com

Wsparcie serwisowe

wsparcie(at)cloudrida.com

Tel: +48 22 300 54 14

Tel: +48 735 488 543

Administratorem danych jest Rida Software Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie przy ul. Gałczyńskiego 62/1, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000544676, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy w Olsztynie, VII Wydział Gospodarczy, o numerach NIP: 7393873070, REGON: 360828349. Ochrona danych odbywa się zgodnie z wymogami powszechnie obowiązujących przepisów prawa.