Platforma FlowSpark BPM – wprowadzenie

FlowSpark jest kompleksową platformą do szybkiego budowania aplikacji biznesowych. Umożliwia zaawansowane modelowanie i zarządzanie dowolnymi procesami w organizacji.
Zmiany nigdy się nie kończą, a praca w zmiennym otoczeniu biznesowym wymaga elastycznych narzędzi.

Zobacz dlaczego FlowSpark będzie idealnym rozwiązaniem

FlowSpark to platforma klasy BPM (Business Process Management) przeznaczona do obsługi i automatyzacji procesów biznesowych. Umożliwia budowanie rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb, a dzięki swojej elastyczności stale podąża za rozwojem Twojej organizacji.
FlowSpark ma możliwość łączenia się z wieloma narzędziami klasy CRM/ ERP/ FK i pozwala na tworzenie procesów zintegrowanych – działających we współpracy z innymi systemami.

Digitalizacja procesów pozwoli Twojej organizacji ograniczyć czas, który pracownicy poświęcają na rutynowe czynności. Dzięki temu zyskasz go więcej na te działania, w których człowiek jest niezastąpiony, a przed Twoją organizacją otworzą się nowe możliwości rozwoju, wzrostu i zwiększenia skali działania.

FlowSpark umożliwi automatyzację i optymalizację dowolnego procesu.

Na czym polega praca z systemem BPM?

Zaprojektuj własny proces

Wykorzystaj intuicyjny kreator lub zastosuj jeden z wielu przygotowanych wcześniej wzorców.

Automatyzuj

Automatyzuj czynności powtarzalne, wykorzy-staj reguły biznesowe do automatyzacji decyzji, popraw komunikację.

Wyciągaj wnioski

Monitoruj wydajność i terminowość, otrzymuj informacje na czas dzięki raportom online.

Optymalizuj

Redukuj ilość kroków w procesach, eliminuj wąskie gardła.

Integruj

Wykorzystaj możliwości integracji z systemami ERP, FK, HR, CRM.

Poznaj najważniejsze korzyści wynikające z zastosowania systemu FlowSpark BPM.

Wiele procesów w jednym systemie

FlowSpark pozwoli na digitalizację procesów w każdej dziedzinie działalności Twojej organizacji. Zarządzanie nimi i obsługa odbywa się z jednego wygodnego i intuicyjnego interfejsu. Centralizacja procesów w jednym systemie pozwoli na optymalizację pracy i ograniczenie kosztów.

Szybko osiągniesz założone cele 

FlowSpark to platforma klasy LowCode/NoCode. Oznacza to, iż sam w sobie umożliwia tworzenie aplikacji biznesowych w sposób wizualny bez znajomości języków programowania. Posiada wiele wbudowanych mechanizmów, które mogą być wielokrotnie wykorzystywane (zamiast tworzone od zera) co pozwala na tworzenie aplikacji w krótkim czasie.

Wygodne zmiany i łatwa optymalizacja

Niewiele rozwiązań jest idealne w swojej pierwszej wersji. Dlatego we FlowSpark możesz wielokrotnie modyfikować i ulepszać każdy proces. Wprowadzone zmiany będą natychmiast zaimplementowane w systemie. 

Mechanizmy kontrolne

Pozwól aby FlowSpark pilnował prawidłowej realizacji zaprojektowanych przez Ciebie procesów. Wykorzystaj powiadomienia o przekroczonym czasie, budżecie lub wskaźniku KPI. Pozwól systemowi wykrywać błędy i sygnalizować je użytkownikowi. 

Wsparcie sztucznej inteligencji AI

FlowSpark posiada wbudowane mechanizmy sztucznej inteligencji. Zbiera i analizuje dane aby wspomagać użytkowników w decyzjach i podpowiadać następne kroki lub automatycznie uzupełniać dane za użytkownika. 

Nieograniczone integracje

FlowSpark posiada nieograniczone możliwości integracji z innymi systemami. Niezależnie czy są to systemy FK, HR, CRM, ERP możesz wdrażać procesy zintegrowane tzn. takie, które bazują na informacjach, które przechowujesz i przetwarzasz w innych systemach. 

Zobacz przykładowe procesy, które możesz obsłużyć  dzięki FlowSpark 

Finanse i Kontroling

HR Kadry i Płace

Obsługa Kontrahentów

eKancelaria i eArchiwum

Wsparcie operacyjne

Sprzedaż

Dzieki FlowSpark CRM szybko zbudujesz rozwiązanie dopasowane do Twojej organizacji. Nie czekaj.

Adres

Rida Software Sp. z o.o.
Olsztyn (10-089)
ul.Gałczyńskiego 62/1

Telefon

+48 22 100 47 88

Email

biuro(at)cloudrida.com

Wsparcie serwisowe

wsparcie(at)cloudrida.com

Tel: +48 22 300 54 14

Tel: +48 735 488 543

Administratorem danych jest Rida Software Sp. z o.o. z siedzibą w Olsztynie przy ul. Gałczyńskiego 62/1, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000544676, dla której akta rejestrowe prowadzi Sąd Rejonowy w Olsztynie, VII Wydział Gospodarczy, o numerach NIP: 7393873070, REGON: 360828349. Ochrona danych odbywa się zgodnie z wymogami powszechnie obowiązujących przepisów prawa.